Szigetszentmiklós város

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Magyar Vívó Szövetség

www.fie.org

www.eurofencing.info

Eseménynaptár

 2015.02.21-22.  Reménység Körverseny UTE
 2015.02.28-03.01.  
 2015.03.07-08.  Őrtilos Edzőtábor, Villach korosztályos verseny
 2015.03.13-14.  Reménység Tábor Tata
 2015.03.14-15.  Balatonalmádi, II. III. VI.kcs. Országos Diákolimpia 
 2015.03.14.  Felnőtt férfi válogató Vasas
 2015.03.21-22.  Reménység Körverseny Gödöllő
 2015.04.17-19.  Edzőtovábbképzés Dunavarsány
 2015.04.25-26  Reménység Körverseny Törökbálint
 2015.05.01-02-03.  Veszprém Országos Diákolimpia IV. V. kcs.
 2015.05.16-17.  Kadet-Junior Előválogató
 2015.05.23-24.  Serdülő Magyar Bajnokság Nagykanizsa
 2015.05.30-31.  Újonc Magyar Bajnokság Szigetszentmiklós
 2015.05.30.31.  Junior női-férfi előválogató Szigetszentmiklós
 2015.06.06-07.

 Gyermek Magyar Bajnokság UTE

 2015.06.28.  Évadzáró rendezvény
 2015.08.10-19.  Őrtilos edzőtábor
2015.09.11-12. Konin Európai Kadet Körverseny
2015.09.19-20. Héraklész-Budapest Junior férfi kard VK
2015.09.26-27. Gödöllő Európai Kadet Körverseny
2015.10.10-11. Kadet-Junior Hazai Válogató vigaszágas
2015.10.17-18. G.K.K. Reménység Körverseny U.T.E.
2015.10.30-31. Felnőtt Férfi Kard VK MOM Sportközpont
2015.11.07-08. Kadet-Junior Hazai Válogató
2015.11.13-15. Reménység tábor Debrecen
2015.11.14-15. Junior VK Plovdiv
2015.11.21.

Felnőtt válogató Vasas

2015.11.28. Bírói továbbképzés Sprtcsarnok
2015.12.05. Dormagen Junior VK.
2015.12.05. Reménység Körverseny Vasas
2015.12.12. Eislingen Európai Kadet Körverseny
2015.12.18-20. Felnőtt Magyar Bajnokság Sportcsarnok
2016. 01.09-10. Kadet-Junior Hazai válogató vigaszágas
2016. 01. 16. Felnőtt hazai válogató Vasas
2016. 01. 06-17. Mödling Európai Kadet Körverseny
1016. 01. 23. Künzelsau Junior VK.
2016. 01. 23-24. G.K.K. Reménység Körverseny Esztergom
2016. 01. 30-31. Kadet Magyar Bajnokság Sportcsarnok
2016. 02. 06.07. Junior Magyar Bajnokság
2016. 02. 13. Udine Junior VK
2016. 02.12-14. Reménység tábor Esztergom
2016. 02. 20-21. G.K.K. Reménység Körverseny Derecske

Diák Vívóegylet Szigetszentmiklós


Edzések időpontjai és helye: Hétfőtől-péntekig: 17 órától a kezdőknek 18.30 órától a haladó csoportnak.
Szigetszentmiklós-Gyártelep, Csonka János Műszaki Szakközépiskola tornaterme.

2313 Szigetszentmiklós-Gyártelep, Csonka János utca 5.